Spolupráce 3. A, 8. A
Žáci 3.A a 8.A se dnes společně vydali pěšky z Javorníku do Ekocentra Rychleby. Po příchodu si opekly špekáčky a zahrály si různé hry. Během návštěvy měli také možnost prohlédnout si areál Ekocentra. Společně strávené dopoledne se vydařilo a přineslo mnoho příležitostí k poznávání i vzájemné spolupráce mezi mladšími a staršími žáky.
učitelky 3.A, 8.A

