Školní družina -projekt- 7.část

Poslední podzimní projektový den „ Zdravé vitamíny ze školní družiny“ proběhl ve čtvrtek 25.11.

Zhodnotili jsme prodej našich produktů – sušených bylinek, křížal, pečeného čaje – na Vánočních trzích dne 21.11. O naše výrobky byl zájem a všechny se prodaly.

Výrobky jsme chtěli také obdarovat našeho pana ředitele, pana zástupce a paní účetní. Vypravili jsme se za nimi. Bohužel, pan ředitel i pan zástupce nebyli přítomni. Vše jsme tedy předali paní účetní s tím, že jim produkty předá. Byli jsme potěšeni sladkou odměnou.

Ve spolupráci s KD jsme navštívili budovu „ Soudu“. Zde jsme naše produkty předali k výstavě a k vánočnímu prodeji. Při této příležitosti jsme si prohlédli výstavu fotografií.

Na zpáteční cestě do školy se nám naskytla možnost chvíli přihlížet montáži kované mříže nad studnou na náměstí.

Na webových stránkách školy jsme si prohlédli fotografie z jednotlivých projektových setkání a připomněli si tak jejich průběh.

Naslouchali jsme dvěma pohádkám o bylinkách z knížky „ Bylinkové pohádky“. První byla o levanduli a druhá o pampelišce.

Zahráli jsme si oblíbené hry „ Na křížaly“ a „ Uvijeme věneček“.

Zhodnotili jsme celý  podzimní projekt. Zjistili jsme, že na společná setkání jsme se vždy těšili  a práce na produktech nás zaujala a bavila.

Na úplný závěr celého projektu a na vzpomínku děti dostaly společnou fotografii s finálními zabalenými produkty. A nechyběla opět sladká odměna.

Máme radost z toho, že jsme projekt stihli zrealizovat a hlavně dokončit i v této nelehké epidemiologické situaci. Těší nás, že jsme tak smysluplně strávili volný čas  v sedmi projektových dnech.

Ivana Žáčková