Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít
☰ Menu
Aktuality Škola O škole Školní poradenské pracoviště Školní družina Organizace školního roku Zájmové útvary Školní parlament Školská rada Rada rodičů Projekty Školní zpravodaj Sportovní zázemí školy Formela cup Pracovní místa Kontakt Školní dokumenty ŠVP Školní řád Výroční zprávy Koncepce rozvoje školy Rozpočet Tiskopisy GDPR Rozvrh hodin Rozvrh hodin 2018/2019 Suplování Jídelna Provoz Jídelníček Řád školní jídelny Fotogalerie 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 PROJEKT 2013/2014 2012/2013 2011/2012 Historie školy Schránka důvěry

Školní družina - červen

Hned v úvodu se musím vrátit do měsíce května, kde jsem se nezmínila o návštěvě pohybově - tanečního kroužku, který vede paní učitelka Mgr. M. Ringová. Líbila se nám ukázka hry – Pohybové pexeso, kterou nás potom paní učitelka naučila.

Své hudební nadání nám předvedly děti, navštěvující ZUŠ v Javorníku. Na flétnu a klavír zahrály skladby M. Račáková, M. Líbalová, Z. Kačorová a V. Jurišová.

Velké nadšení u dětí vzbudilo klíčení semínek dýně, zasazených večer před spaním ve školní družině. Semínka poctivě zalévala paní vychovatelka a děti jim každý den zpívaly písničku „Vstávej semínko holala….“ bude z tebe, ne fiala, ale dýně. Své rostlinky si již odnesly domů, necháme se překvapit, co z nich dětem vyroste.

Všechna tři oddělení navštívila bazén, který byl rezervovaný jen pro nás. Děti plavaly, skákaly, soutěžily a hrály vodní pólo. Moc děkujeme J. Jurišové za vstřícnost, příští školní rok si tuto akci určitě rádi zopakujeme.

Domov pro seniory v Javorníku pořádal, tak jako každý rok Den otevřených dveří. Atmosféra byla příjemná a počasí nám přálo. Nadchlo nás vystoupení dětí z mateřské školky a taneční vystoupení děvčat z naší základní školy  kroužku Freedance, který vede paní P. Pavelková.

Po roce jsme opět zavítali do zahradnictví. Děti zde poznávaly různé rostliny, kytky a zeleninu. Dostaly domů k zasazení pěknou kytičku, ze které měly maminky jistě velkou radost.

Velice se nám líbila výstava v MěKS – Zvířata a jejich mláďata. I když se děti těšily na zmrzlinu, tak se zaujetím pozorovaly a zkoumaly vystavené exponáty.

ZA KOLEKTIV ŠKOLNÍ DRUŽINY VŠEM PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY

Bc. Iveta Paděrová