Lyžařský výcvik – 2. stupeň – den druhý

Máme tu úterý a s ním různé čekané i nečekané změny. Krásný den musí začít svižnou rozcvičkou. Tentokrát ji však několik z nás bohužel sleduje už jen z okna chaty. Nadšení z prvních podařených jízd na svahu se místy začíná snoubit tu s bolavými holeněmi, jinde s drobnými modřinkami a u některých i menšími namoženinami či naraženinami. Zatímco (zatím) většina účastníků lyžařského výcviku sjíždí první metry dolů nebo trénuje další dovednosti, jiní ulehají do postelí nebo zasedají v jídelně ke stolu, kde se jim věnuje „kulturní referent zájezdu“ paní učitelka Rydlová. Mezi čekanými změnami jsou naopak rychlé přesuny jednotlivých dětí mezi různě pokročilými skupinami, jelikož včerejšek prozradil, kdo jak ta svá prkýnka ovládá…Večer máme na programu další zajímavou hru „Nákupní košík“, kde si děti pořádně zaběhaly do prvního patra a kdo zábavy nemá stále dost, vytahuje třeba karty, UNO nebo nestárnoucí Člobrdo. Zdá se, že všichni jsou už zázračně vyléčeni a zítra snad zase v plné síle a počtu hurá ven!