AKCE "HALLOWEEN VE ŠKOLE"

V pátek 1. listopadu jste na chodbách naší školy mohli potkat nejrůznější strašidla a příšery. Slavili jsme Halloween. My parlamenťáci jsme navíc přichystali pro spolužáky překvapení, které nikdo nečekal. Chystali jsme se na něj už dlouho. Celá akce se odehrávala ve školním sklepě. Pan školník nám zajistil vyklizení hlavní chodby, abychom si mohli prostory vyzdobit. Některé věci jsme si vypůjčili z kulturního střediska (moc děkujeme), zbytek jsme si vyrobili svépomocí. Naše masky byly tak propracované, že jsme se báli sami sebe. Ti starší to zvládli vcelku v pohodě, ale na tvářích menších dětí byly vidět i slzičky. Ani se nedivím.

Masky v některých třídách byly krásně propracované, bylo vidět, že si žáci dali záležet. Bohužel se našli i tací, kteří nejenže masku neměli, ale navíc se chovali tak neslušně, že jsme je bez milosti vykázali. Prostě jsme si řekli, že když nechtějí, tak proč je do toho "cpát". Sami toho moc neumí, pro druhé neudělají nic a práci druhých ocenit nedokážou.

Za nás parlamenťáky můžu říct, že jsme do toho každý z nás dal úplně  všechno. Takové herecké výkony myslím nikdo nečekal. Někteří strašili tak usilovně, že přišli i o hlas. A to ani nemluvím o prázdném žaludku, protože za celé dopoledne jsme neměli ani čas vydechnout, natož se najíst. Každý z nás se pořádně vyřádil.

Podle mě byla tato akce velmi povedená a doufám, že si ji většina spolužáků užila. Protože my jsme si to užili a to moc! Nejvíce co to šlo. A některé masky dětí byly opravdu strašidelné. Všichni jsme se báli.

Za parlamenťáky Eva Danielová