Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít
☰ Menu
Distanční výuka Rozvrh BAKALÁŘI Informace pro 1. ročník Aktuality Škola O škole Školní poradenské pracoviště Školní družina Organizace školního roku Zájmové útvary Školní parlament Školská rada Rada rodičů Školní zpravodaj Projekty Školní časopis Sportovní zázemí školy Formela cup Pracovní místa Kontakt Školní dokumenty ŠVP Školní řád Výroční zprávy Koncepce rozvoje školy Rozpočet Tiskopisy GDPR Jídelna Provoz Jídelníček Řád školní jídelny Fotogalerie 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 PROJEKT 2013/2014 2012/2013 2011/2012 Historie školy Schránka důvěry

Halloween

 AKCE "HALLOWEEN VE ŠKOLE"

V pátek 1. listopadu jste na chodbách naší školy mohli potkat nejrůznější strašidla a příšery. Slavili jsme Halloween. My parlamenťáci jsme navíc přichystali pro spolužáky překvapení, které nikdo nečekal. Chystali jsme se na něj už dlouho. Celá akce se odehrávala ve školním sklepě. Pan školník nám zajistil vyklizení hlavní chodby, abychom si mohli prostory vyzdobit. Některé věci jsme si vypůjčili z kulturního střediska (moc děkujeme), zbytek jsme si vyrobili svépomocí. Naše masky byly tak propracované, že jsme se báli sami sebe. Ti starší to zvládli vcelku v pohodě, ale na tvářích menších dětí byly vidět i slzičky. Ani se nedivím.

Masky v některých třídách byly krásně propracované, bylo vidět, že si žáci dali záležet. Bohužel se našli i tací, kteří nejenže masku neměli, ale navíc se chovali tak neslušně, že jsme je bez milosti vykázali. Prostě jsme si řekli, že když nechtějí, tak proč je do toho "cpát". Sami toho moc neumí, pro druhé neudělají nic a práci druhých ocenit nedokážou.

Za nás parlamenťáky můžu říct, že jsme do toho každý z nás dal úplně  všechno. Takové herecké výkony myslím nikdo nečekal. Někteří strašili tak usilovně, že přišli i o hlas. A to ani nemluvím o prázdném žaludku, protože za celé dopoledne jsme neměli ani čas vydechnout, natož se najíst. Každý z nás se pořádně vyřádil.

Podle mě byla tato akce velmi povedená a doufám, že si ji většina spolužáků užila. Protože my jsme si to užili a to moc! Nejvíce co to šlo. A některé masky dětí byly opravdu strašidelné. Všichni jsme se báli.

 

Za parlamenťáky Eva Danielová