Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít
☰ Menu
Distanční výuka Rozvrh BAKALÁŘI Informace pro 1. ročník Aktuality Škola O škole Školní poradenské pracoviště Školní družina Organizace školního roku Zájmové útvary Školní parlament Školská rada Rada rodičů Školní zpravodaj Projekty Školní časopis Sportovní zázemí školy Formela cup Pracovní místa Kontakt Školní dokumenty ŠVP Školní řád Výroční zprávy Koncepce rozvoje školy Rozpočet Tiskopisy GDPR Jídelna Provoz Jídelníček Řád školní jídelny Fotogalerie 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 PROJEKT 2013/2014 2012/2013 2011/2012 Historie školy Schránka důvěry

DOMÁCÍ PŘÍPRAVA - informace, odkazy

Vážení rodiče a žáci školy,

na webu jsme zprovoznili záložku s názvem "DOMÁCÍ PŘÍPRAVA". Domácí příprava ve formě týdenních plánů je forma distanční výuky, kdy komunikace probíhá zejména prostřednictvím informačních technologií. O všem podstatném Vás prostřednictvím týdenních plánů informují Vaši třídní učitelé. Týdenní plán bude zavěšen na webu vždy v režimu jednoho týdne, kdy v pondělí dojde k atualizaci a vyvěšení nového týdenního plánu. Věříme, že tento nastavený systém bude fungovat a společným úsilím dokážeme překonat toto nepříjemné období. Děkujeme všem za spolupráci a přejeme mnoho sil do dalších dní. Nebojte, vše společně zvládneme!

Tým pedagogů ZŠ Javorník

Přikládám odkazy na různé weby (berte to prosím jako podporu výuky), zdroj: FB stránky paní Kubištové


1) Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny. Testy jsou určeny pro žáky 3. až 9. tříd a zaberou 10 až 20 minut.
https://www.scio.cz/pro-deti-a-rodice/procvicovaci-testy.asp

2) Matematiku pro 1.-9. ročník základních škol v hravé formě nabízí Matika.in
https://www.matika.in/cs/

3) Češtinu a matematiku pro 1. a 2. stupeň základní školy jde procvičovat i na Onlinecvičení.cz.
https://www.onlinecviceni.cz/exc/list_sel_topics.php

4) Pro žáky prvního stupně základních škol skvěle využijete portál Školákov.eu.
https://skolakov.eu/

5) Nakladatelství Fraus díky vládnímu opatření zpřístupňuje zdarma všechny své elektronické učebnice pro základní i střední školy.
https://www.fraus.cz/cs/ucenidoma

6) Nakladatelství NOVÁ ŠKOLA kvůli uzavření škol také volně zpřístupnilo své interaktivní učebnice (obsahují materiály pro první i druhý stupeň).
https://www.nns.cz/…/pomoc-s-domaci-vyukou-zaku-miuc-a-vy…/…

7) Online procvičování pro žáky základních škol, ale i pro maturanty nabízí Škola s nadhledem.
https://www.skolasnadhledem.cz/

8) Pořady v České televizi: "UčíTelka" (pro 1. stupeň), "Škola doma" (úterý a čtvrtek, přijímačky na střední školu), "Odpoledka" (oblast přírodovědných předmětů)

9) Portál https://www.proskoly.cz/ - testy, dotazníky, procvičování, každý žák naší školy má na tento portál přihlašovací údaje v žákovské knížce.

10) Česká televize spouští nový web, který pomůže s učením doma i na dálku. Jmenuje se ČT edu.  Webová stránka ČT edu