Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít
☰ Menu
Distanční výuka Návody k on-line výuce Aktuality Škola O škole Školní poradenské pracoviště Školní družina Organizace školního roku Zájmové útvary Školní parlament Školská rada Rada rodičů Projekty Školní zpravodaj Sportovní zázemí školy Formela cup Pracovní místa Kontakt Školní dokumenty ŠVP Školní řád Výroční zprávy Koncepce rozvoje školy Rozpočet Tiskopisy GDPR Rozvrh hodin Rozvrh hodin 2020/2021 Suplování Jídelna Provoz Jídelníček Řád školní jídelny Fotogalerie 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 PROJEKT 2013/2014 2012/2013 2011/2012 Historie školy Schránka důvěry

Suplování

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Úterý 8.12.2020 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Beťáková Monika

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Čmelová Naděžda

-

Uhl

Kšá

St

....

Mi

-

-

-

Dzubáková Jana

-

-

-

-

-

Fendrychová Renata

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Jehličková Bohdana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Paděrová Iveta

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Rajmová Martina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Rychlá Michaela

-

-

-

-

-

-

Žáčková Ivana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Zajíčková Vendula

1.hod

supl. (Dzá)

ČJ

1.A

   
 

2.hod

supl. (Dzá)

M

1.A

   
 

3.hod

supl. (Dzá)

TV

1.A

   
 

4.hod

supl. (Dzá)

ČJ

1.A

   
 

5.hod

supl. (Dzá)

TV

1.B (PL3)

   

Janošťáková Kristina

1.hod

supl. (Rchá)

ČJ

1.B

   
 

2.hod

supl. (Rchá)

M

1.B

   
 

3.hod

supl. (Rchá)

ČJS

1.B

   
 

4.hod

supl. (Rchá)

VV

1.B

   

Karešová Irena

2.hod

spojeno (Čme)

7.A

   

Uhlířová Ilona

1.hod

supl. (Čme)

M

7.A

   

Lyková Markéta

4.hod

supl. (Čme)

7.B

   

Mikulenková Ivana

6.hod

supl. (Čme)

8.A

   

Střílková Kamila

3.hod

supl. (Čme)

M

8.A

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ČJ

   

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

 

2.hod

M

   

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

 

3.hod

TV

   

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

 

4.hod

ČJ

   

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

1.B

1.hod

ČJ

   

supluje

Janošťáková Kristina

(Rchá)

 

2.hod

M

   

supluje

Janošťáková Kristina

(Rchá)

 

3.hod

ČJS

   

supluje

Janošťáková Kristina

(Rchá)

 

4.hod

VV

   

supluje

Janošťáková Kristina

(Rchá)

 

5.hod

TV

PL3

 

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

7.A

1.hod

M

   

supluje

Uhlířová Ilona

(Čme)

 

2.hod

   

spojí

Karešová Irena

(Čme)

7.B

4.hod

   

supluje

Lyková Markéta

(Čme)

8.A

3.hod

M

   

supluje

Střílková Kamila

(Čme)

 

6.hod

   

supluje

Mikulenková Ivana

(Čme)

6.A, 6.B, 8.B - distanční výuka
1. A - zástup V. Zajíčková
1. B - zástup M.Beťáková

 

 

Suplování:   Středa 9.12.2020 (sudý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Beťáková Monika

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Čmelová Naděžda

-

Hřá

....

Uhl

-

-

-

-

-

-

Dzubáková Jana

-

-

-

-

-

Fendrychová Renata

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Jehličková Bohdana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Paděrová Iveta

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Rajmová Martina

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Rychlá Michaela

-

-

-

-

-

-

Žáčková Ivana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Zajíčková Vendula

1.hod

supl. (Dzá)

ČJ

1.A

   
 

2.hod

supl. (Dzá)

M

1.A

   
 

3.hod

supl. (Dzá)

ČSP

1.A

   
 

4.hod

supl. (Dzá)

HV

1.A

   
 

5.hod

supl. (Dzá)

TV

1.B (PL2)+

   

Hořavová Alena

1.hod

supl. (Čme)

M

8.A

   

Janošťáková Kristina

1.hod

supl. (Rchá)

ČJ

1.B

   
 

2.hod

supl. (Rchá)

M

1.B

   
 

3.hod

supl. (Rchá)

ČSP

1.B

   
 

4.hod

supl. (Rchá)

ČJ

1.B

   

Uhlířová Ilona

3.hod

supl. (Čme)

M

7.A

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

ČJ

   

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

 

2.hod

M

   

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

 

3.hod

ČSP

   

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

 

4.hod

HV

   

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

 

5.hod

TV

PL2

 

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

1.B

1.hod

ČJ

   

supluje

Janošťáková Kristina

(Rchá)

 

2.hod

M

   

supluje

Janošťáková Kristina

(Rchá)

 

3.hod

ČSP

   

supluje

Janošťáková Kristina

(Rchá)

 

4.hod

ČJ

   

supluje

Janošťáková Kristina

(Rchá)

 

5.hod

TV

PL2

 

supluje

Zajíčková Vendula

(Dzá)

7.A

3.hod

M

   

supluje

Uhlířová Ilona

(Čme)

8.A

1.hod

M

   

supluje

Hořavová Alena

(Čme)

6.A, 6.B, 8.B - distanční výuka
1. A - zástup V. Zajíčková
1. B - zástup M.Beťáková

 

Zpracováno v systému Bakaláři