Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít
☰ Menu
Aktuality Škola O škole Školní poradenské pracoviště Školní družina Organizace školního roku Zájmové útvary Školní parlament Školská rada Rada rodičů Projekty Školní zpravodaj Sportovní zázemí školy Formela cup Pracovní místa Kontakt Školní dokumenty ŠVP Školní řád Výroční zprávy Koncepce rozvoje školy Rozpočet Tiskopisy GDPR Rozvrh hodin Rozvrh hodin 2018/2019 Suplování Jídelna Provoz Jídelníček Řád školní jídelny Fotogalerie 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 PROJEKT 2013/2014 2012/2013 2011/2012 Historie školy Schránka důvěry

Suplování

Bakaláři - Suplování

Suplování:   Úterý 18.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 18.6.2019 (12:05)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čmelová Naděžda

-

-

Nem

Nem

Mi

-

-

-

-

Kroupa Roman

-

Nem

Ga

-

Dub

Kšá

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Baťová Petra

6.hod

supl. (Čme)

6.A

   

Dubovan Igor

4.hod

supl. (Kr)

TV

8.B (Chl)+

   

Gavlas Miroslav

2.hod

supl. (Kr)

M

8.A

   

Karešová Irena

5.hod

supl. (Kr)

TV

6.B (Chl)+

   

Mikulenková Ivana

4.hod

supl. (Čme)

M

6.A

   

Nemeškalová Magdalena

1.hod

supl. (Kr)

M

8.B

   
 

2.hod

supl. (Čme)

M

6.B

   
 

3.hod

supl. (Čme)

M

9.A

   

Změny v rozvrzích tříd:

6.A

4.hod

M

   

supluje

Mikulenková Ivana

(Čme)

 

5.hod

TV

Chl

 

supluje

Karešová Irena

(Kr)

 

6.hod

   

supluje

Baťová Petra

(Čme)

6.B

2.hod

M

   

supluje

Nemeškalová Magdalena

(Čme)

 

5.hod

TV

Chl

 

supluje

Karešová Irena

(Kr)

7.A

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kr)

7.B

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kr)

8.A

2.hod

M

   

supluje

Gavlas Miroslav

(Kr)

 

4.hod

TV

Chl

 

supluje

Dubovan Igor

(Kr)

8.B

1.hod

M

   

supluje

Nemeškalová Magdalena

(Kr)

 

4.hod

TV

Chl

 

supluje

Dubovan Igor

(Kr)

9.A

3.hod

M

   

supluje

Nemeškalová Magdalena

(Čme)

 

 

Suplování:   Středa 19.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 18.6.2019 (12:05)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Baťová Petra

 

Chr

Chr

Nem

Be

Mi

..

     

Čmelová Naděžda

-

Mi

Ga

Rchá

Mi

-

..

-

-

-

Karešová Irena

-

Buch

Buch

..

-

-

-

Kroupa Roman

-

Dub

-

-

Ka

Ga

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Beťáková Monika

4.hod

supl. (Bá)

AJ

3.B

   

Buchtíková Marie

1.hod

supl. (Kšá)

8.A

   
 

3.hod

supl. (Kšá)

7.A

   

Dubovan Igor

1.hod

supl. (Kr)

M

8.B

   

Gavlas Miroslav

2.hod

supl. (Čme)

M

6.B

   
 

5.hod

supl. (Kr)

M

8.A

   

Chromík Aleš

1.hod

spojeno (Bá)

NJ

9.A (AJ2)

   
 

2.hod

spojeno (Bá)

AJ

8.A (AJ1)

   

Kaucká Lucie

4.hod

supl. (Kr)

TV

6.B (Chl)+

   

Lyková Markéta

2.hod

supl. (Kšá)

7.B

   
 

4.hod

supl. (Kšá)

VV

7.B

   
 

5.hod

supl. (Kšá)

VV

7.B

   

Mikulenková Ivana

1.hod

supl. (Čme)

M

6.A

   
 

4.hod

supl. (Čme)

M

9.A

   
 

5.hod

supl. (Bá)

ČJ

6.B

   

Nemeškalová Magdalena

3.hod

spojeno (Bá)

AJ

4.A (AJ1)

   

Rychlá Michaela

3.hod

supl. (Čme)

6.B

   

Změny v rozvrzích tříd:

3.B

4.hod

AJ

   

supluje

Beťáková Monika

(Bá)

4.A

3.hod

AJ

AJ1

 

spojí

Nemeškalová Magdalena

(Bá)

6.A

1.hod

M

   

supluje

Mikulenková Ivana

(Čme)

 

4.hod

TV

Chl

 

supluje

Kaucká Lucie

(Kr)

6.B

2.hod

M

   

supluje

Gavlas Miroslav

(Čme)

 

3.hod

   

supluje

Rychlá Michaela

(Čme)

 

4.hod

TV

Chl

 

supluje

Kaucká Lucie

(Kr)

 

5.hod

ČJ

   

supluje

Mikulenková Ivana

(Bá)

 

6.hod

ČJ

   

odpadá

 

(Bá)

7.A

3.hod

   

supluje

Buchtíková Marie

(Kšá)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kr)

7.B

2.hod

   

supluje

Lyková Markéta

(Kšá)

 

4.hod

VV

   

supluje

Lyková Markéta

(Kšá)

 

5.hod

VV

   

supluje

Lyková Markéta

(Kšá)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kr)

8.A

1.hod

   

supluje

Buchtíková Marie

(Kšá)

 

2.hod

AJ

AJ1

 

spojí

Chromík Aleš

(Bá)

 

5.hod

M

   

supluje

Gavlas Miroslav

(Kr)

8.B

1.hod

M

   

supluje

Dubovan Igor

(Kr)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Kšá)

9.A

1.hod

NJ

AJ2

 

spojí

Chromík Aleš

(Bá)

 

4.hod

M

   

supluje

Mikulenková Ivana

(Čme)

 

6.hod

   

odpadá

 

(Čme)

 

Zpracováno v systému Bakaláři