Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací chápu, zavřít
☰ Menu
Domácí příprava Aktuality Škola školní družina O škole Školní poradenské pracoviště Školní družina Organizace školního roku Zájmové útvary Školní parlament Školská rada Rada rodičů Projekty Školní zpravodaj Sportovní zázemí školy Formela cup Pracovní místa Kontakt Školní dokumenty ŠVP Školní řád Výroční zprávy Koncepce rozvoje školy Rozpočet Tiskopisy GDPR Rozvrh hodin Rozvrh hodin 2019/2020 Suplování Jídelna Provoz Jídelníček Řád školní jídelny Fotogalerie 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 PROJEKT 2013/2014 2012/2013 2011/2012 Historie školy Schránka důvěry

školní družina

ŠKOLNÍ DRUŽINA

Ve školní družině je aktuálně přihlášených 75 dětí, které jsou rozdělené do tří oddělení. První oddělení vede paní vychovatelka I. Žáčková, druhé oddělení paní vychovatelka I. Paděrová a třetí paní vychovatelka R. Fendrychová.

Každý den nám s přechody ze školy do školní jídelny a zpět pomáhají paní asistentky.

Máme za sebou první příjemnou a vydařenou akci. Vypravili jsme se na Kravčák, kde nás čekaly seznamovací hry, soutěže a hledání pokladu. Družinové odpoledne jsme ukončili v autodílně pana Ručky. Děti se zde seznámily s novým, netradičním prostředím.

V letošním školním roce plánujeme návštěvy výstav, besedy, sběr přírodnin a procházky. Dále budeme rozvíjet spolupráci s MěKS, knihovnou R. Zubera a rodiči. Budeme vyrábět výrobky na halloween a Vánoční jarmark, proto si dovolím oslovit maminky, babičky i další rodinné příslušníky a požádat o zbytky vln a přebytky dýní. V minulém školním roce jsme díky této spolupráci vytvořili krásné dekorace na akci do MěKS a z vlny vyrobili pěkné adventní věnce na Vánoční jarmark.

Upozorňujeme rodiče, že dítě lze ze školní družiny pustit po telefonické domluvě jen ve zcela výjimečných případech. Jestli chcete pustit Vaše dítě v jinou dobu než je uvedené v zápisovém lístku, je potřeba napsat lístek s datem, jménem a příjmením dítěte, časem odchodu a podpisem zákonného zástupce. 

Pokud máte nápady, dotazy, připomínky, klidně nám pište, volejte, zajděte do družiny nebo využijte schránku důvěry, která je umístěna u dveří druhého oddělení.

                                                                                                                                                       Za kolektiv vychovatelek Bc. Iveta Paděrová