Dotazníkové šetření "Mapa školy"_2019/2020

Dotazníkové šetření "Mapa školy" 2019/2020 - výsledky

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,

přestože momentálně nezažíváme příliš šťastné období vzhledem k vývoji situace kolem pandemie koronaviru, snažili jsme se intenzivně pracovat s výsledky dotazníkového šetření, tzv. mapou školy, která proběhla v 2. pololetí minulého školního roku. Je nutno přihlédnout k faktu, že výsledky se týkají tříd loňského školního roku.

Realizátorem dotazníku byla společnost SCIO. Našim hlavním cílem bylo zjišťování spokojenosti s kvalitou vzdělávání a výchovy na naší škole a také porovnání s ostatními školami. Z důvodu jednoduchosti a přehlednosti zveřejňujeme pouze výsledky ve formě individuální zprávy.

Výsledky dotazníku prosím berte s určitou mírou nadhledu. Možné zkreslení představuje mnoho faktorů. Například chybí srovnání s jinou školou, neporozumění některým zadaným otázkám, neporozumění významu některých otázek a další faktory, které Vaše odpovědi nějakým způsobem ovlivnily. Celkové výsledky dotazníkového šetření vycházejí spíše v pozitivních číslech. Lze tudíž předpokládat, že převládá spokojenost, za což jsme velmi rádi. Zároveň  jsme si ale vědomi, že existují také nedostatky a mnoho příležitostí pro zlepšení. Chtěli bychom Vás ujistit, že se všemi daty budeme dále pracovat.

Kvalitu vyhodnocení šetření zvýšil velký počet odevzdaných dotazníků. Chtěli bychom Vám vyjádřit velké poděkování za vstřícnost, ochotu a zodpovědnost při vyplňování a následné odevzdání dotazníků.

Je jasné, že se žádná instituce nemůže zavděčit všem. Máte však náš příslib, že každý podnět bude analyzován a následně řešen. Naším cílem je s výsledky pracovat tak, aby nám co nejvíce pomohly v další práci při zkvalitňování všech oblastí v naší škole.