Suplování:   Čtvrtek 22.2.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

7.B

LV

LV

LV

LV

LV

LV

LV

LV

LV

LV

8.B

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čmelová Naděžda

-

..

Ga

-

..

-

-

-

-

Dubovan Igor

 

Mi

..

-

Bury

Chr

   

Jehličková Bohdana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Karešová Irena

-

Nem

Chr

-

..

..

-

-

-

Kroupa Roman

-

-

-

Mi

Bury

-

Chr

-

-

-

Kocián Špaková Miroslava

-

-

..

-

Chr

-

..

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Baťová Petra

3.hod

supl. (Čme)

M

8.A

   

Bury Marek

3.hod

odpadá

Z

7.B

 

Lyžařský výcvik

 

4.hod

supl. (Dub)

TV

8.A (Dív)+

   
 

4.hod

spojeno (Kr)

TV

8.A (Chl)+

   

Gavlas Miroslav

2.hod

supl. (Čme)

M

7.A

   
 

4.hod

odpadá

NJ

7.B (NJ 2)

 

Lyžařský výcvik

Chromík Aleš

3.hod

supl. (Kšá)

TV

5.A

   
 

4.hod

spojeno (Špa)

NJ

7.A (NJ 1)

   
 

6.hod

supl. (Kr)

TV

6.B (Dív)+

   
 

6.hod

spojeno (Dub)

TV

6.B (Chl)+

   

Lyková Markéta

2.hod

supl. (Kšá)

6.B

   
 

5.hod

spojeno (Dub)

ČSP

6.B (Chl)+

   
 

6.hod

přesun <<

HV

8.A

(8.A)

z 7.hod

 

7.hod

jídelna

 
 

7.hod

přesun >>

HV

8.A

 

na 6.hod

 

8.hod

odpadá

HV

8.B

 

jiný důvod

Mikulenková Ivana

1.hod

supl. (Dub)

CH

8.A

   
 

3.hod

supl. (Kr)

M

9.A

   

Nemeškalová Magdalena

1.hod

supl. (Kšá)

9.A

   

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

3.hod

TV

   

supluje

Chromík Aleš

(Kšá)

6.A

5.hod

ČSP

Chl

 

spojí

Lyková Markéta

(Dub)

 

6.hod

TV

Dív

 

supluje

Chromík Aleš

(Kr)

 

6.hod

TV

Chl

 

spojí

Chromík Aleš

(Dub)

6.B

2.hod

   

supluje

Lyková Markéta

(Kšá)

 

5.hod

ČSP

Chl

 

spojí

Lyková Markéta

(Dub)

 

6.hod

TV

Dív

 

supluje

Chromík Aleš

(Kr)

 

6.hod

TV

Chl

 

spojí

Chromík Aleš

(Dub)

7.A

2.hod

M

   

supluje

Gavlas Miroslav

(Čme)

 

4.hod

NJ

NJ 1

 

spojí

Chromík Aleš

(Špa)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Špa)

8.A

1.hod

CH

   

supluje

Mikulenková Ivana

(Dub)

 

3.hod

M

   

supluje

Baťová Petra

(Čme)

 

4.hod

TV

Dív

 

supluje

Bury Marek

(Dub)

 

4.hod

TV

Chl

 

spojí

Bury Marek

(Kr)

 

6.hod

HV

 

(8.A)

přesun <<

Lyková Markéta

z 7.hod

 

7.hod

HV

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

VV

   

odpadá

 

(Špa)

9.A

1.hod

   

supluje

Nemeškalová Magdalena

(Kšá)

 

3.hod

M

   

supluje

Mikulenková Ivana

(Kr)

 

 

Suplování:   Pátek 23.2.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.B

 

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

       

6.A

 

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

     

7.B

LV

LV

LV

LV

LV

LV

LV

LV

LV

LV

8.A

 

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Baťová Petra

-

..

Hřá

-

-

-

-

-

-

-

Bury Marek

   

-

-

-

-

-

-

-

-

Čmelová Naděžda

-

Nem

..

..

Mi

Hřá

Nem

-

-

-

Dzubáková Jana

-

Bu

Bu

Rchá

Bu

Bu

-

-

-

-

Jehličková Bohdana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Karešová Irena

-

-

-

Bu

Vaš

Mi

..

-

-

-

Kroupa Roman

-

..

Nem

..

..

Mi

..

-

-

-

Šimčíková Simona

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kocián Špaková Miroslava

-

Ga

-

Hřá

..

..

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Buchtelová Zdeňka

1.hod

supl. (Dzá)

ČJ

3.A

   
 

2.hod

supl. (Dzá)

M

3.A

   
 

3.hod

supl. (Kšá)

TV

4.A

   
 

4.hod

supl. (Dzá)

ČJ

3.A

   
 

5.hod

supl. (Dzá)

ČSP

3.A

   

Gavlas Miroslav

1.hod

supl. (Špa)

D

9.A

   
 

5.hod

přesun <<

F

9.A

(9.A)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

F

9.A

 

na 5.hod

Hořavová Alena

2.hod

supl. (Bá)

AJ

7.A (AJ1)

   
 

3.hod

supl. (Špa)

D

6.B

   
 

5.hod

supl. (Čme)

M

8.B

   
 

6.hod

odpadá

Z

8.A

 

jiný důvod

Lyková Markéta

1.hod

Suplovací pohotovost

 

Mikulenková Ivana

4.hod

supl. (Čme)

M

8.B

   
 

5.hod

spojeno (Kšá)

TV

7.A (Dív)+

   
 

5.hod

supl. (Kr)

TV

7.A (Chl)+

   

Nemeškalová Magdalena

1.hod

supl. (Čme)

M

7.A

   
 

2.hod

supl. (Kr)

M

9.A

   
 

6.hod

jídelna

 

Rychlá Michaela

3.hod

supl. (Dzá)

TV

3.A (PL1)

   

Vašíčková Michaela

4.hod

supl. (Kšá)

TV

5.A

   
 

5.hod

odpadá

VV

6.A

 

jiný důvod

 

6.hod

odpadá

VV

6.A

 

jiný důvod

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.hod

ČJ

   

supluje

Buchtelová Zdeňka

(Dzá)

 

2.hod

M

   

supluje

Buchtelová Zdeňka

(Dzá)

 

3.hod

TV

PL1

 

supluje

Rychlá Michaela

(Dzá)

 

4.hod

ČJ

   

supluje

Buchtelová Zdeňka

(Dzá)

 

5.hod

ČSP

   

supluje

Buchtelová Zdeňka

(Dzá)

4.A

3.hod

TV

   

supluje

Buchtelová Zdeňka

(Kšá)

5.A

4.hod

TV

   

supluje

Vašíčková Michaela

(Kšá)

6.B

3.hod

D

   

supluje

Hořavová Alena

(Špa)

7.A

1.hod

M

   

supluje

Nemeškalová Magdalena

(Čme)

 

2.hod

AJ

AJ1

 

supluje

Hořavová Alena

(Bá)

 

5.hod

TV

Dív

 

spojí

Mikulenková Ivana

(Kšá)

 

5.hod

TV

Chl

 

supluje

Mikulenková Ivana

(Kr)

 

6.hod

F

   

odpadá

 

(Kr)

8.B

4.hod

M

   

supluje

Mikulenková Ivana

(Čme)

 

5.hod

M

   

supluje

Hořavová Alena

(Čme)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Špa)

9.A

1.hod

D

   

supluje

Gavlas Miroslav

(Špa)

 

2.hod

M

   

supluje

Nemeškalová Magdalena

(Kr)

 

5.hod

F

 

(9.A)

přesun <<

Gavlas Miroslav

z 6.hod

 

6.hod

F

   

přesun >>

 

na 5.hod

jiný 4.B, 6.A, 8.A - organizační důvody - absence žáků (chřipková epidemie)

 

Zpracováno v systému Bakaláři