Suplování:   Středa 13.6.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

1.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Gavlas Miroslav

-

-

-

Špa

-

Čme

Čme

-

-

-

Chromík Aleš

-

-

Špa

-

Kr

-

-

-

-

-

Klíčová Lenka

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

Matušková Pavla

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Šimčíková Simona

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Čmelová Naděžda

5.hod

supl. (Ga)

F

8.A

   
 

6.hod

supl. (Ga)

F

8.B

   

Kroupa Roman

4.hod

supl. (Chr)

TV

4.B

   

Kocián Špaková Miroslava

2.hod

supl. (Chr)

AJ

7.B (AJ3)+

   
 

3.hod

supl. (Ga)

NJ

8.A

   

Změny v rozvrzích tříd:

4.B

4.hod

TV

   

supluje

Kroupa Roman

(Chr)

7.A

2.hod

AJ

AJ3

 

supluje

Kocián Špaková Miroslava

(Chr)

7.B

2.hod

AJ

AJ3

 

supluje

Kocián Špaková Miroslava

(Chr)

8.A

3.hod

NJ

   

supluje

Kocián Špaková Miroslava

(Ga)

 

5.hod

F

   

supluje

Čmelová Naděžda

(Ga)

8.B

6.hod

F

   

supluje

Čmelová Naděžda

(Ga)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 14.6.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

7.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

7.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Chromík Aleš

-

..

-

-

..

-

-

-

-

Karešová Irena

-

..

Ga

Vaš

-

..

..

-

-

-

Kroupa Roman

-

-

-

..

Dub

-

Bury

-

-

-

Lyková Markéta

                 

-

Mikulenková Ivana

-

Nem

..

-

-

....

-

-

-

Paděrová Iveta

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kocián Špaková Miroslava

-

-

..

-

..

-

..

..

..

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Baťová Petra

4.hod

supl. (Mi)

6.A

   
 

5.hod

supl. (Chr)

TV

9.A

   

Bury Marek

3.hod

odpadá

Z

7.B

 

výlet

 

5.hod

odpadá

Z

7.A

 

výlet

 

6.hod

supl. (Kr)

TV

6.B (Dív)+

   

Čmelová Naděžda

2.hod

odpadá

M

7.A

 

výlet

Dubovan Igor

4.hod

spojeno (Kr)

TV

8.B (Chl)+

   

Gavlas Miroslav

1.hod

přesun <<

F

9.A

(UF)

z 7.hod

 

2.hod

supl. (Kšá)

6.B

   
 

3.hod

přesun <<

ČSP

9.A

(1.A)

z 8.hod

 

4.hod

odpadá

NJ

7.B (NJ 2)

 

výlet

 

7.hod

přesun >>

F

9.A

 

na 1.hod

 

8.hod

přesun >>

ČSP

9.A

 

na 3.hod

Lyková Markéta

2.hod

přesun <<

HV

8.A

(1.A)

z 7.hod

 

3.hod

odpadá

ČJ

7.A

 

výlet

 

6.hod

přesun <<

HV

8.B

(1.A)

z 8.hod

 

7.hod

přesun >>

HV

8.A

 

na 2.hod

 

8.hod

přesun >>

HV

8.B

 

na 6.hod

Nemeškalová Magdalena

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ2)

 

výlet

Vašíčková Michaela

3.hod

supl. (Kšá)

TV

5.A

   

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

3.hod

TV

   

supluje

Vašíčková Michaela

(Kšá)

6.A

4.hod

   

supluje

Baťová Petra

(Mi)

 

6.hod

TV

Dív

 

supluje

Bury Marek

(Kr)

6.B

2.hod

   

supluje

Gavlas Miroslav

(Kšá)

 

6.hod

TV

Dív

 

supluje

Bury Marek

(Kr)

8.A

2.hod

HV

 

(1.A)

přesun <<

Lyková Markéta

z 7.hod

 

4.hod

TV

Chl

 

spojí

Dubovan Igor

(Kr)

 

7.hod

HV

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

VV

   

odpadá

 

(Špa)

8.B

4.hod

TV

Chl

 

spojí

Dubovan Igor

(Kr)

 

6.hod

HV

 

(1.A)

přesun <<

Lyková Markéta

z 8.hod

 

7.hod

VV

   

odpadá

 

(Špa)

 

8.hod

HV

   

přesun >>

 

na 6.hod

9.A

1.hod

F

 

(UF)

přesun <<

Gavlas Miroslav

z 7.hod

 

3.hod

ČSP

 

(1.A)

přesun <<

Gavlas Miroslav

z 8.hod

 

5.hod

TV

   

supluje

Baťová Petra

(Chr)

 

7.hod

F

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

ČSP

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

 

Suplování:   Pátek 15.6.2018 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

7.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

7.B

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Chromík Aleš

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Karešová Irena

-

-

-

Rchá

Vaš

..

..

-

-

-

Kroupa Roman

-

..

Ga

..

..

..

..

-

-

-

Mikulenková Ivana

-

-

-

-

-

Kocián Špaková Miroslava

-

Nem

-

..

..

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Baťová Petra

2.hod

supl. (Mi)

ČJ

8.B

   
 

3.hod

supl. (Špa)

D

6.B

   
 

4.hod

supl. (Špa)

D

6.A

   
 

5.hod

supl. (Mi)

ČJ

8.A

   

Čmelová Naděžda

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

M

7.A

 

výlet

Gavlas Miroslav

2.hod

supl. (Kr)

M

9.A

   
 

5.hod

přesun <<

F

9.A

(UF)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

F

9.A

 

na 5.hod

Lyková Markéta

1.hod

supl. (Mi)

ČJ

8.B

   
 

3.hod

supl. (Mi)

ČJ

9.A

   
 

4.hod

supl. (Mi)

ČJ

8.A

   

Nemeškalová Magdalena

1.hod

supl. (Špa)

D

9.A

   
 

2.hod

odpadá

AJ

7.B (AJ2)

 

výlet

Rychlá Michaela

3.hod

supl. (Kšá)

TV

4.A

   

Vašíčková Michaela

4.hod

supl. (Kšá)

TV

5.A

   

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

3.hod

TV

   

supluje

Rychlá Michaela

(Kšá)

5.A

4.hod

TV

   

supluje

Vašíčková Michaela

(Kšá)

6.A

4.hod

D

   

supluje

Baťová Petra

(Špa)

6.B

3.hod

D

   

supluje

Baťová Petra

(Špa)

8.A

4.hod

ČJ

   

supluje

Lyková Markéta

(Mi)

 

5.hod

ČJ

   

supluje

Baťová Petra

(Mi)

8.B

1.hod

ČJ

   

supluje

Lyková Markéta

(Mi)

 

2.hod

ČJ

   

supluje

Baťová Petra

(Mi)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Špa)

9.A

1.hod

D

   

supluje

Nemeškalová Magdalena

(Špa)

 

2.hod

M

   

supluje

Gavlas Miroslav

(Kr)

 

3.hod

ČJ

   

supluje

Lyková Markéta

(Mi)

 

5.hod

F

 

(UF)

přesun <<

Gavlas Miroslav

z 6.hod

 

6.hod

F

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři