Zájmové kroužky

Zájmové kroužky

Školní rok 2015 – 2016

NABÍDKA ZÁJMOVÝCH KROUŽKŮ

 

Naše škola připravila pro žáky předběžnou nabídku kroužků pro letošní školní rok, tradičně většinu ve spolupráci se Střediskem volného času DUHA Jeseník. Cena za kroužky se zpravidla pohybuje ve výši 200 Kč/rok.

Žáci se sociálním znevýhodněním mají kroužky zdarma (nutné je potvrzení ze sociálního odboru). Podrobnější informace získáte u jednotlivých vedoucích. Kontakt na ně, případně další informace vám poskytne zástupce ředitele školy p. Bury.

Budeme rádi, když naše děti této možnosti smysluplně trávit volný čas, maximálně využijí.

                                                                                                                                             z. ř. Marek Bury

 

 

 

  ZÚ pod SVČ DUHA Jeseník vedoucí ročník Rozvrh (orientačně)
den, místo, čas
1. Basketbal - starší minižákyně I. Dubovan 6.-7. Po, St, Pá 15:30-17:30 Hala
2. Basketbal - mladší minižákyně I. Dubovan 4.-5. St Malá tělocvična, Pá Hala 14:00-15:30    
3. Volejbal R. Kroupa 4.-7. Po 14:00-15:30  Hala
4. Volejbal I. Karešová 7.-9. Čt 15:15-16:45 Hala
5. Hula-hop (dívky) D. Bury 1.-3. Čt 14:45-16:00  Malá tělocvična
6. Kopaná - žáci Bernartice A. Chromík 6.-9. Út, Čt (hřiště, hala Bernartice)
7. Florbal A. Chromík 5.-9. St 13:30-15:30 Hala
8. Florbal I. Žáčková 1.-4. Út 16-17 Malá tělocvična
9. Lezecký P. Janeček 5.-9. Čt 15:15-17:00 Hala
10. Badminton J. Matuška 6.-7. St 17-19 Malá tělocvična
11. Šachy M. Zajonc 1.-9. St 14:00-16:00 9.A
12. Školní časopis

M. Nemeškalová

I. Mikulenková

6.-9. St 14:00-15:30 učebna PC
13. Pěvecký I. (Sluníčko) D. Petřeková 1.-5. Po, Čt  13:30-14:30 Klášter 2.A
14. Šikula - hlavolamy, kvízy, rébusy,  logické hry, hádanky M. Rychlá 1.-3. St 1.tř.12:30-13:30 2.-3.tř. 13:30-14:30 Klášter 1.B
15. Ruční práce - vyšívání, háčkování,... P.Baťová         5.-9. St 14:00-15:00 Školní dílny
16. Šití P. Matušková 5.-9. St 15:00-16:00 Školní dílny
17. Dramatický M. Vašíčková 3.-9. Čt 14:00-16:00
18. Angličtina M. Nemeškalová 3.-9. St 13:00-14:00 učebna PC nebo CJ


 

 
















 

 

 

ZÚ mimo SVČ DUHA Jeseník

vedoucí

ročník

Cena Kč  za pololetí

Rozvrh (orientačně)

den, místo, čas

1.

Stolní tenis

P. Žejdlík,P. Kotas

1.-9.

Oddílový  příspěvek         

Út 17:00-19:00, Pá 17:00-20:00 Malá tělocvična

2.

Modelář - plastikové modely

M. Kuna

4.-9.

300,-

Po 15:00-17:00 Školní dílny (max. 4 žáci)

3.

Zumba (8 – 14 let)

A. M. Filová

3.-9.

300,-

Čt 18:00-19:00 Malá tělocvična