Granty a dotace - uzavřené

Učíme se cizí jazyky

Název projektu: Učíme se cizí jazyky.Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/56.1191 Název operačního programu: OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost Prioritní osa: 1. Počáteční vzdělávání Prioritn ...

VÍCE ZDE


Technické dovednosti žáků

  Název projektu: Technické dovednosti žáků. Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.00/57.1305 Název operačního programu: OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost Prioritní osa: 1. Počáteční vzdělávání ...

VÍCE ZDE


Škola na konci světa, přesto v souladu s přírodou

Samostatná webová prezentace projektu Název projektu Škola na konci světa, přesto v souladu s přírodou Dotační program OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost Prioritní osa 1. Počáteč ...

VÍCE ZDE


EU peníze školám

...

VÍCE ZDE


Investice do rozvoje vzdělávání - 2. projekt

Projekt: Zvyšování kvality ve vzdělávání a zavádění evaluačních nástrojů Reg. číslo: CZ.1.07/1.1.04/01.0148   Základní škola Javorník je partnerem projektu, který realizuje město Jeseník ve spolupráci ...

VÍCE ZDE