Polsko-český turnaj ve futsale

Polsko – český turnaj ve futsale

Dne 10.11.2017 byla škola Javorník pozvána na halový futsalový turnaj do Paczkowa pro kategorii 9 – 10 let a 11 – 13 let. Mladší žáci po velmi vyrovnaných výsledcích vybojovali  1.místo a starší kluci skončili na 3.místě.

Školu reprezentovali tito kluci: Adam Blata, Martin Nagy, Viktor Háněl, Jan Jeřábek, Josef Nagy, Adam Neubauer, Jakub Machálek, Adam Kozub, Pavel Schlögel, Zdenek Bakeš, Adam Klinec, Josef Schreiber, Maximilián Šoch, Adam Polčák, Artur Sroka a Štěpán Šupol.

Mgr. Aleš Chromík