Aktuálně

Komiksový workshop

Komiksový workshop

Dne 18.10.2017 se žáci 4. tříd naší školy zúčastnili komiksového workshopu, na který dostali pozvání od paní knihovnice. Workshop vedl komiksový scénárista pan Daniel Vydra. Šlo o pracovní setkání, při kterém si děti v týmech samy dotvářely komiksy a užily si u toho spoustu legrace, když do zadaných panelů dopisovaly bubliny, kterými jednotlivé postavy mluví. Své výsledné komiksy pak jednotlivé týmy dramatizovaly a předváděly ostatním spolužákům. Podívejte se do fotogalerie, jak se jim při této činnosti dařilo.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Mgr. Dagmar Petřeková, Mgr. Vlasta Kopecká


Ivana Mikulenková