Komiksový workshop

Dne 18.10.2017 se žáci 4. tříd naší školy zúčastnili komiksového workshopu, na který dostali pozvání od paní knihovnice. Workshop vedl komiksový scénárista pan Daniel Vydra. Šlo o pracovní setkání, při kterém si děti v týmech samy dotvářely komiksy a užily si u toho spoustu legrace, když do zadaných panelů dopisovaly bubliny, kterými jednotlivé postavy mluví. Své výsledné komiksy pak jednotlivé týmy dramatizovaly a předváděly ostatním spolužákům. Podívejte se do fotogalerie, jak se jim při této činnosti dařilo.

Mgr. Dagmar Petřeková, Mgr. Vlasta Kopecká