Aktuálně

Sluníčko zpívalo v Charitě

Sluníčko zpívalo v Charitě Javorník

Dne 4.10.2017 uskutečnilo Sluníčko své první vystoupení v novém školním roce, a to v Charitě Javorník, kde probíhala oslava sv. Františka. Děti zpívaly s chutí, pěkně od plic a za své vystoupení sklidily velký potlesk. I slzičky padaly, slzičky dojetí nad českou písničkou, která vždycky potěší. Dělat radost jiným si přejeme na každém koncertě a ne jinak tomu bylo i tentokrát. Děkuji Vám, milí zpěváčci, za úspěšnou reprezentaci naší školy a těším se na další společné muzicírování.

                                                                                                                                                                                                                                                                                 Mgr. Dagmar Petřeková


Ivana Mikulenková