Aktuálně

Minikopaná 8. a 9. tříd

MINIKOPANÁ 8. A 9. TŘÍD

Ve středu 18.10.2017 se v Jeseníku za krásného počasí na umělé trávě konal turnaj v minikopané chlapců. 8 družstev se rozlosovalo do dvou skupin, ze kterých postupovaly dva týmy. Ty se utkaly o pozdějšího vítěze. Kluci z Javorníku nejprve prohráli s Žulovou 0:2, a potom zvítězili nad Českou Vsí 5:3 a Lipovou-lázně  1:0. V semifinále jsme prohráli 0:1 s Vápennou – pozdějším vítězem. V boji o 3.místo jsme po bezbrankové remíze porazili Bělou 2:1 na penalty.

ZŠ Javorník reprezentovali: Michal Dřímal, Alfréd Červeňák, Jan Gatner, René Kotas, Šimon Vrtek, Aleš Papert, Jan Šturma, Štěpán Šupol, Zdeněk Bakeš, Josef Schreiber.

Fotogalerie                                                                                                                                                           Mgr. Aleš Chromík


Ivana Mikulenková