Aktuálně

Motivační výlet pirátů ze 4. A

Motivační výlet „pirátů“ ze 4.A

Dne 22.9.2017 se naše pirátská třída vydala na motivační výlet s přáním dojít na Balaton. Nejdříve jsme se zastavili na kopci Kravčáku, kde jsme obdivovali novou turistickou dřevěnou zastřešenou atrakci, odpočívadlo. Odtud jsme pozorovali Javorník a jeho okolí. Poté se děti rozdělily do skupin, dostaly pirátské průkazy, aby si do nich mohly zaznamenávat hodnocení provedených úkolů na stanovištích, které je během cesty čekaly. Pobyt v přírodě, seznámení s prostředím, motivační hry, chování jednotlivých členů posádky při skupinové práci, to vše nás dovedlo k přemýšlení o třídních pravidlech, která si ve třídě společně zpracujeme a která se budeme snažit dodržovat, aby se nám na palubě hezky dařilo. Naplánovali jsme si také třídní akce, nejvíce se těšíme na naše každoroční spaní ve škole, tvoření s rodiči a další aktivity. Motivační výlet se nám vydařil, všichni jsme si ho pěkně užili.

Fotogalerie                                                                  Mgr. Dagmar Petřeková


Ivana Mikulenková