Aktuálně

Motivační výlet 3. A

Motivační výlet III.A

Udeřila 16 hodina odpoledne, dne 14.9., a děti z III.A začaly snášet do velké tělocvičny potřebné věci k přenocování –spacáky, spoustu jídla, nezbytnosti,.....Co nás čekalo? Výlet do Račího údolí, opékání buřtů, večerní dovádění v tělocvičně, malá stezka odvahy, různé hry a nakonec slastné spaní ve spacáku, na žíněnce. Někteří spali poprvé mimo domov a bez maminky. Dopoledne jsme měli ještě volnou tělocvičnu ke hrám, k oslavě narozenin, k povídání. Pak jsme se přesunuli do třídy, kde nás čekalo malování na obličej-téma zvířata, tvoření třídních pravidel a rozloučení.  Všechny děti byly moc bezva, děkuji p. asistence Šimčíkové a Prašilové za pomoc + p. Švábkové a maminkám za upečené buchty, bábovky,… Děti se těší na další spaní.

Fotogalerie                                                                                                        Třídní učitelka III.A


Ivana Mikulenková