Aktuálně

Krajské finále McDonald's Cup

Krajské finále McDonald´s Cup – OLOMOUC 24. 5. 2017

Po vítězství v okresním kole se náš tým mladých fotbalistů (1. – 3. třída) kvalifikoval do krajského finále v Olomouci. V silné konkurenci naši kluci sbírali cenné zkušenosti a obsadili 5. místo. Naši školu reprezentovali: Ruč Samuel, Sumec Jiří, Moravec Jan, Papavasiliu Vasil, Blata Adam, Brzuszek Matyáš, Nagy Martin, Háněl Viktor, Jeřábek Jan, Neubauer Adam, Trávníček Tadeáš,  Machálek Jakub a Nagy Josef (asistent trenéra). Všem děkuji za vzornou reprezentaci a příkladnou bojovnost.

Fotogalerie                                                                                                                                                                                       Mgr. Marek Bury 


Ivana Mikulenková